Фарбування волосся

Нешкідливе фарбування волосся - таке можливо?

У центрі краси Para Ti - так. Ви можете змінити або підтримати колір вашого волосся. Зробити його більш інтенсивним і блискучим, додати відтінок або кардинально змінити імідж, важливо тільки одне - ваше волосся при цьому не постраждає, а отримає додатковий догляд.

До вашого волосся буде торкатися тільки високоякісна косметика для волосся NYCE і чарівні руки колориста. Залежно від бажаного результату використовуються 2 типа барвників:

NYCE COLOR OIL - унікальна безаміачна фарба для волосся на основі олії наситить ваше волосся безцінними інгредієнтами, захистить від зовнішніх впливів і додасть сліпучий блиск вашій зачісці. Це саме дбайливе олійне фарбування волосся NYCE. Серед інгредієнтів безамміачного фарбування волосся: олії жожоба та ши, оливкова олія, тростинний цукор і органічний екстракт папаї.

NYCE COLOR HD - фарба для волосся з низьким вмістом аміаку і сертифікованими органічними інгредієнтами. За допомогою такого фарбування можна отримати нескінченну кількість яскравих, креативних відтінків і ефектів - балаяж, шатуш, омбре. За допомогою технології низкомолекулярної ваги, пігмент і доглядаючі компоненти COLOR HD проникають глибоко в структуру волосся, забезпечуючи стійкий колір і живлення зсередини.

Спробуйте фарбування волосся NYCE в центрі краси Para Ti, - ви побачите яскравий і стійкий колір, відчуєте м'якість волосся, оціните прекрасні аромати і тактильні відчуття під час процедури фарбування!

Прайс-лист

Фарбування волосся в один тон, 1-а довжина

1420 грн.

Фарбування волосся в один тон, 2-а довжина

2320 грн.

Фарбування волосся в один тон, 3-тя довжина

3220 грн.

Фарбування волосся в один тон, 4-а довжина

3730 грн.

Фарбування волосся (складні техніки), 2-а довжина

4900 грн.

Фарбування волосся (складні техніки), 3-тя довжина

5800 грн.

Фарбування волосся (складні техніки), 4-а довжина

6700 грн.

    Запишіться онлайн через сайт та отримайте знижку 5%    check_boxНатискаючи на кнопку « Записатися», я даю згоду на обробку персональних даних і згоден c політикою конфіденційності

    2022 © Copyright Para Ti - Центр краси в Cвятопетрівському