Естетична косметологія

Секрет красивої шкіри - індивідуальний для кожного

Для того, щоб шкіра сяяла, зберігала молодість і красу, необхідно правильно доглядати за нею. Ви індивідуальні і у вашої шкіри є свої уподобання. Приходьте до косметолога центру краси Para Ti на безкоштовну консультацію, щоб разом підібрати ефективний комплекс процедур з урахуванням ваших побажань, потреб шкіри і можливих протипоказань.

У центрі краси є повноцінна зона естетичної косметології, працюють 2 косметолога-фахівця. Це дозволяє проводити процедури різної спрямованості: чистку обличчя (механічна, ультразвукова і комбінована), косметичні омолоджуючі і зволожуючі процедури для обличчя, хімічний пілінг, радіохвильової або RF-ліфтинг, підтягаючий масаж обличчя і багато іншого.

Косметологи центру працюють на французьких марках натуральної косметики: AURA CHAKE, Biologique Recherche, Mansard. Програми догляду, розроблені лабораторіями брендів, легко адаптуються під індивідуальні потреби шкіри. Таким чином враховується не тільки тип вашої шкіри, але і її сьогохвилинний стан, - це дозволяє домогтися видимих ​​результатів уже після першого відвідування.

Прайс-лист

Чистка комбінована

1055 грн.

УЗ-пілінг з альгинатною маскою

770 грн.

Чистка спини

1035 грн.

Базовий догляд за типом шкіри

1130 грн.

Лікувальний догляд за типом шкіри

1380 грн.

Інтенсивний догляд за типом шкіри

2100 грн.

Хімічні пілінги

Саліциловий пілінг

1380 грн.

Мигдальний пілінг

1380 грн.

Пілінг азелаіновий

1380 грн.

Пілінг Джеснера

1380 грн.

Пілінг ретиноловий

2400 грн.

Пілінг PRX T33

2090 грн.

Масажі обличчя

Іспанська хіромасаж обличчя

810 грн.

Масаж обличчя класичний

700 грн.

Лімфодренажний масаж

700 грн.

Міофасціальний масаж

920 грн.

    Запишіться онлайн через сайт та отримайте знижку 5%    check_boxНатискаючи на кнопку « Записатися», я даю згоду на обробку персональних даних і згоден c політикою конфіденційності

    Посмотрите другие услуги салона

    Апаратна косметологія

    2022 © Copyright Para Ti - Центр краси в Cвятопетрівському